Obchody Dnia Ziemi w SP13

Iga Gałkowska IVa
22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Dzień Ziemi (ang. Earth Day), znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi to akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. W naszej szkole działania przypominające o potrzebie ochrony środowiska trwały cały tydzień.

Uczniowie klas trzecich i czwartych wzięli udział w konkursie grafiki komputerowej. We wszystkich pracach widać było ogromne zaangażowanie i wysiłek włożony w ich wykonanie. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni ocenami celującymi lub bardzo dobrymi z informatyki.
Gratulujemy!!!

Z okazji Dnia Ziemi w bibliotece szkolnej uczniowie mieli okazję podyskutować o działaniach wpływających na naszą planetę, zarówno korzystnych, jak i tych niekorzystnych oraz zapoznać się z literaturą tematyczną - TUTAJ

Dzień Ziemi obchodziły również nasze Świetliczaki - TUTAJ