Ogromny sukces Oliwki z klasy Va

I miejsce w konkursie na grafikę komputerową
We wtorek, 6 lutego 2024 roku, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu grafiki komputerowej pt. „NIE przemocy w sieci!" pod patronatem Krzysztof Chojniak - Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, którego organizatorem był Ośrodek Edukacji Artystycznej  MOK Piotrków Trybunalski.
Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego. Celem konkursu była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży grafiki komputerowej jako środka wyrazu w twórczości artystycznej, zapoznanie z problematyką bezpieczeństwa online, promocja pozytywnego korzystania z sieci, a także inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego i świadomego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Miło nam poinformować, że w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VI pierwsze miejsce wywalczyła Oliwia Kopacka z klasy Va.
Opiekun: wychowawca klasy Małgorzata Adamowicz.

Serdecznie gratulujemy!