SUKCES NASZEGO ABSOLWENTA

Gratulacje dla Adama Miłaka...

Wielkie gratulacje dla Adama Miłaka - absolwenta naszej szkoły, a obecnie ucznia ZS CKZ im. Wincentego Witosa w Bujnach z klasy wojskowej za otrzymanie nagrody Grand Prix dla najlepszego zawodnika XLIV Wojewódzkich Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze"!
Nagrodę wręczył mu łódzki kurator oświaty Waldemar Flajszer podczas uroczystości w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim.

XLIV Zawody Sportowo – Obronne „Sprawni jak żołnierze – 2021” zostały rozegrane 14 września tego roku na terenie 15 Brygady Wsparcia Dowodzenia w Sieradzu. Uczestniczyło w nich 14 zespołów reprezentujących 8 szkół ponadpodstawowych. Trzyosobowe drużyny uczniów rywalizowały w pięciu konkurencjach: teście sprawnościowym, rzucie granatem, strzelaniu z karabinku sportowego, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej i biegu terenowym na orientację.

Foto: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie