ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W SP 13

1 października 2021 r.
ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W SP 13

Tabliczka mnożenia jest obecna w naszym życiu codziennie, podczas wykonywania prostych czynności, jak chociażby robienie zakupów, porównywanie cen produktów różnych marek, podczas gotowania bądź pieczenia – zwiększając ilości potrzebnych składników. Codziennie wykorzystywana jest podczas lekcji matematyki. Warto więc ćwiczyć ją i utrwalać każdego dnia!
W naszej szkole w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie klas IV, V i VI przygotowali kolorowe plakaty związane tematycznie z tabliczką mnożenia oraz w poszczególnych klasach przeprowadzone zostały konkursy ze znajomości tabliczki mnożenia. Tym sposobem z każdej klasy wyłoniono eksperta tabliczki mnożenia, a uczniowie ci otrzymali stosowne certyfikaty.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy pomyślnie zdali egzamin z tabliczki mnożenia.