SZLACHETNA PACZKA w SP13

Wielki wolontariat w SP 13…
Tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka” podobnie jak w latach ubiegłych odbiła się w naszej szkole (SP 13) szerokim echem. Uczniowie i ich rodzice, wychowawcy, pozostali nauczyciele ofiarowali dużo cennych rzeczy począwszy od artykułów gospodarstwa domowego, takich jak: pościel, ręczniki, koc, miśki przez artykuły chemiczne tj. środki czystości itp. oraz artykuły spożywcze. Ponadto zostały dostarczone ubrania, buty zimowe. Udało się też przekazać pewną sumę pieniędzy. Dzięki wszystkim darczyńcom z SP 13 rodzina p. Teresy przeżyła piękne święta. Radość obdarowanych i ich wzruszenie była ogromna. W 27 paczkach przekazaliśmy pomoc na szacowaną kwotę 2700 zł. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie.
Monika Chyla