,,Tajemnice Różańca Świętego”

- rozstrzygnięcie konkursu
W dniach 15.10-29.10.2023 kościele parafialnym Najświętszego Serca Jezusowego prezentowane były prace uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 13. Prace zostały wykonane w ramach szkolnego konkursu plastycznego pt.: ,,Tajemnice Różańca Świętego”, który przeznaczony był dla uczniów klas I – III, IV-VI i VII-VIII.
Do konkursu zgłoszono 45 prac plastycznych we wszystkich kategoriach wiekowych.

W dniu 21.10.2023r. obradowała Komisja Konkursowa w składzie:
1.     o. Dominik Król CSsR (Redemptorysta, duszpasterz dzieci, od sierpnia posługujący w naszej parafii);
2.     Katarzyna Pielużek (nauczycielka Szkoły Podstawowej 13).
Komisja Konkursowa przyznała 3 nagrody regulaminowe w każdej z kategorii wiekowej. Ze względu na wyrównany poziom prac  Komisja zdecydowała przyznać  po jednym wyróżnieniu w każdej z kategorii.
Ogłoszenie wyników i podsumowanie konkursu odbyło się w dniu 29.10.2023 po mszy św. o godzinie 10.30.

Serdecznie dziękujemy Ojcu Proboszczowi za udostępnienie miejsca do zaprezentowania prac dzieci, a także za ufundowanie nagród.

Wszystkim uczniom dziękujemy za wykonanie pracy, a nagrodzonym gratulujemy.

nauczyciele katecheci