Wycieczka do Łodzi

10 kwietnia 2024 r. na wycieczkę do Łodzi wybrali się uczniowie z klasy 6a, 6c i 7b wraz z opiekunami p. Agatą Michalec, p. Longiną Gajewską, p. Joanną Nowak oraz p. Magdaleną Kowalską.
W programie wycieczki do Łodzi było zwiedzanie Orientarium i ZOO z przewodnikiem oraz udział w grze Arena Laser Games. Wyjazd miał na celu nie tylko integrację zespołów klasowych, ale również edukację z zakresu nauk przyrodniczych. Orientarium w Łodzi to najnowocześniejszy kompleks prezentujący faunę i florę Azji Południowo- Wschodniej, gdzie uczniowie więcej dowiedzieli się na temat gatunków chronionych i zagrożonych wyginięciem, natomiast gra Laser Games to zabawa wymagająca aktywności fizycznej i umysłowej, odbywała się w specjalnie stworzonej arenie w formie labiryntu, przez co była niecodzienną lekcją w-fu.