WYCIECZKA NA STADION NARODOWY

WP_20180125_008
Wycieczka uczniów klas VII z SP 13 na PGE Stadion Narodowy oraz do „Parku trampolin Hangar 646”
Dnia 25.01.2018 roku uczniowie klas siódmych z SP 13 wzięli udział w wycieczce zorganizowanej do Warszawy na PGE Stadion Narodowy gdzie mogliśmy min. zapoznać się z historią i ciekawostkami Stadionu i zwiedzić pomieszczenia strefy zawodniczej wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy.
Drugim punktem docelowym wycieczki był „Park trampolin Hangar 646”, w którym uczniowie brali udział w nietypowej lekcji wychowania fizycznego.
Nasze uśmiechnięte buzie świadczą o tym, że wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wycieczki.
Organizatorzy:
Katarzyna Skrzypczyk