„WZOROWI UCZNIOWIE” W SP 13

nagrody 003
Apel podsumowujący pracę dydaktyczno-wychowawczą SP 13 w I półroczu roku szkolnego 2018/2019…
Dnia 6 lutego 2019 roku w SP 13 odbył się apel podsumowujący pracę dydaktyczno-wychowawczą SP 13 w I półroczu roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie pracowali, aby uzyskać jak najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Każdy uczeń osiągnął sukces na miarę swoich możliwości. Pani dyrektor Magdalena Majos oraz p. wicedyrektor Jolanta Wysmyk i p. wicedyrektor Ilona Jachimczak pogratulowały wszystkim wyróżnionym i wspólnie z wychowawcami wręczyły odznaki „wzorowego” i „najlepszego” ucznia oraz dyplomy i nagrody za udział i osiągnięcia w różnorodnych konkursach i inicjatywach społecznych.
Wyróżnieni uczniowie za swoją efektywną pracę dodatkowo zostali obdarowani gromkimi brawami społeczności szkolnej.
Tuż przed feriami nie zapomniano o przypomnieniu zasad bezpiecznego zachowania podczas czasu wolnego i zimowych zabaw. Na ten temat przeprowadziła pogadanki p. pedagog Ewa Najgebauer.