We wtorek (27 lutego 2024 r.) nasi drugoklasiści udali się na zwiedzanie siedziby Telewizji Piotrków.
26. lutego odbyły się zajęcia dla uczniów klasy IIb o temacie: Jak rozpoznawać emocje.
Regulamin konkursu z języka angielskiego
23 lutego obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Z tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski przy wsparciu psychologa szkolnego, p. Darii Gawrosińskiej, przygotował szczególną akcję.
W piątek 16 lutego i w czwartek 22 lutego uczniowie klas Va, Vb, VIb i VIIc spędzili czas na bełchatowskiem lodowisku.
Za nami pierwsze półrocze roku szkolnego 2023/2024. Z tej okazji odbył się dziś apel dla klas I-IV oraz V-VIII podsumowujący I półrocze.
W dniach 12 – 16 lutego 2024r. odbyła się w naszej szkole II edycja „Tanecznego tygodnia” zorganizowanego przez nauczycieli wychowania  fizycznego w ramach programu "Trzymaj formę" dla uczniów klas IV – VIII.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w Szkole Podstawowej Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, 14.02.2024 rozegrano Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII.
"Klasa małych ratowników" - tak brzmiał pierwszy poferyjny temat dnia w klasach drugich.
I miejsce w konkursie na grafikę komputerową

ul. Romana Dmowskiego 11
tel. 44 647-21-88 fax 44 647-21-88
e-mail: sp13@sp13.piotrkow.pl

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat

Ile czasu spędzasz przed komputerem?

Zobacz wyniki