Pisanki, kraszanki...

Wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 7
We wtorek 12 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy IIb odwiedzili zaprzyjaźnione Przedszkole Samorządowe nr 7 w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie. Piękne stroje, rekwizyty, odpowiednio dobrana muzyka oraz talent młodych aktorów sprawiły, że występy wywołały u widzów wiele uśmiechu i radości. Mali artyści odegrali swoje role rewelacyjnie, za co publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Przy okazji mogliśmy wręczyć przedszkolakom własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi, które zostały przygotowane specjalnie na tą okazję przez naszych uczniów klas I-III.
Po przedstawieniu nasi uczniowie zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez przedszkolaki.