Sukces Julii i Mateusza w konkursie „Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej”.

Julia Pielużek i Mateusz Mokrowiecki – w etapie wojewódzkim konkursu „Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej”.
Julia Pielużek i Mateusz Mokrowiecki – w etapie wojewódzkim konkursu
„Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej”.

W czwartek, 13 kwietnia 2023 r. w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim, odbyła się uroczystość podsumowująca etap rejonowy konkursu historycznego „Żołnierze Wyklęci -niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej”. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, przy współudziale Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Skierniewicach i Zgierzu. Na uroczystość podsumowującą konkurs, zostali zaproszeni uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej” wraz z nauczycielami - opiekunami. Swoją obecnością zaszczycił także Pan Zbigniew Ziemba - Wicemarszałek Województwa Łódzkiego. Podziękowania oraz wręczenie dyplomów wraz z nagrodami, zostały złożone również na ręce Komisji Rejonowej, w której zasiadał Pan Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 13, Robert Rudnicki. Uczniowie przygotowywali się pod okiem Pani Wioletty Puchalskiej i Pana Roberta Rudnickiego.
Robert